MENU
Jesteś tutaj: Regulamin

Regulamin

DOBA HOTELOWA

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16.00 i kończy o godzinie 10.00. O możliwość wcześniejszego zajęcia domku prosimy pytać telefonicznie dzień przed przyjazdem. O możliwość późniejszego opuszczenia domku prosimy pytać w recepcji. Goście mogą pozostawić bagaże do przechowania poza godzinami doby hotelowej. Istnieje możliwość skorzystania z łazienki ogólnodostępnej.

CISZA NOCNA

Od 22.00 do 6.00.

INTERNET

Internet WiFi na terenie ośrodka dla gości Ajna Park jest bezpłatny. O hasło prosimy pytać w recepcji.

TELEFONY

Recepcja +48505198198

Prosimy o ostrożną i wolną jazdę na terenie ośrodka. Parking przy tarasie jest bezpłatny. Dla jednego domku przewidziany jest jeden samochód.

RECEPCJA

W sezonie recepcja jest czynna od godziny 8.00 do 20.00.Poza sezonem recepcja jest czynna od godziny 9.00 do 16.00.

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Wypożyczalnia rowerów jest czynna w godzinach otwarcia recepcji.Cena za 1 godzinę 5 zł.Cena za 1 dzień (12h) 30 zł.

ZWIERZĘTA

Psy - bez względu na charakter rasy oraz wielkość - muszą być trzymane na smyczy. Prosimy sprzątać po swoich zwierzętach. Koszt czyszczenia bielizny pościelowej po zwierzętach ponoszą właściciele.

BOISKO

Na recepcji znajdują się piłki do siatkówki oraz rakiety do badmintona. Wypożyczenie jest darmowe. Korzystanie z boiska jest bezpłatne. W sytuacji, kiedy piłka lub inny przedmiot gry wypadnie poza ogrodzenie, prosimy o podejście do recepcji ośrodka sąsiadującego. Na boisku obowiązuje zakaz posiadania szklanych przedmiotów.

PLAC ZABAW

Dzieci do 7 lat korzystają z placu zabaw pod okiem opiekunów. Prosimy o zachowanie czystości.

BEZPIECZEŃSTWO

Na terenie domków obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Rozpalone grille prosimy trzymać poza tarasem. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach.

USZKODZENIA

Za rzeczy uszkodzone oraz zgubione podczas pobytu odpowiadają goście, według cennika wyposażenia znajdującego w każdym domku. Za uszkodzenia spoza listy odpowiedzialność zgodnie z dowodem zakupu.

CENY ORAZ OPŁATY

Ceny nie zawierają opłaty za prąd oraz opłaty klimatycznej. Opłata za prąd obliczana jest na podstawie różnicy stanu licznika w dniu przyjazdu i wyjazdu, opłacana na koniec pobytu 90 groszy za KWH. Opłata klimatyczna jest dobowa i wynosi 4 zł za osobę dorosłą oraz 2 zł za dzieci do 7lat. Ceny mogą być ustalane indywidualnie i różnić się od siebie. Cena zawiera 8% podatku VAT

RYBY

W domkach obowiązuje zakaz smażenia ryb, bardzo prosimy smażenie i grillowanie ryb na zewnątrz.

PŁATNOŚCI

Prosimy o rozliczanie się na początku pobytu, płatności można dokonać gotówka, kartą płatniczą lub przelewem.

FAKTURY VAT

Wystawiamy faktury VAT, bardzo prosimy o wcześniejsze przesłanie danych do faktury na adres info@ajnapark.pl